O společnosti

O společnosti

Pe Granit s.r.o. je česká kamenická-realizační společnost s více než 25-letou tradicí a bohatými zkušenostmi v oblasti realizace pokládky kamene a dodávky převážně žulového, mramorového a pískovcového materiálu, jsme schopni zajistit i jiné materiály z různých lokalit České republiky i ze zahraničí.

Zajistíme Vám dodávku obrubníků, dlažebních kostek, odseků, krajníků, kamenných dlažeb, schodů, mozaiek a také dalších požadovaných výrobků. 

Díky spolupráci s odborníky, architekty a zkušenými dělníky a rozsáhlé síti kontaktů spolu s dlouholetou zkušeností realizujeme ty největší zakázky na území celé České republiky a taktéž v zahraničí. 

Díky zavedenému systému a velkým kapacitám výrobního provozu realizujeme náročné projekty dříve než konkurence. Umíme zajistit přednostní výrobu a termíny jsou vždy smluvní.

Kvalita výrobků z přírodního kamene je na vysoké úrovni. Splňujeme české i evropské normy, které jsou kladeny na zpracovávaný přírodní kámen. Žulový, mramorový, pískovcový nebo i jiný materiál umíme nabídnout v různých cenových kategoriích i možnostech opracování. Vytváříme díla vysoké kvality za rozumné ceny. 


Filozofie udává směr, kterým se firma vydá na cestě podnikání směrem k zákazníkovi.  My se soustředíme na oboustrannou spokojenost s našimi klienty a partnery, díky kterým jsme schopni realizovat více zakázek s každým z nich a vytvořit si tak silné, dlouhotrvající pouto.