O společnosti

O společnosti

Pe Granit s.r.o. je česká kamenická a realizační společnost s více než 25letou tradicí. Specializujeme se na prodej kamenných produktů a realizace kamenických prací.

Poskytujeme vám kompletní sortiment kamenných produktů a kamenického materiálu. Dodáváme dlažební kostky, obrubníky, kamenné odseky, krajníky, kamennou dlažbu, schody, mozaiky, kamenné kuchyňské linky a další kamenné produkty na přání. Z materiálů nabízíme žulu, mramor, pískovec a další kameny z českých i zahraničních lomů.

Prodej kamene a realizace kamenických prací provádíme po celé České republice i v zahraničí. Spolupracujeme s významnými architekty, stavebními projektanty a se zkušenými dělníky, se kterými realizujeme největší zakázky u nás i za hranicemi České republiky. Prohlédněte si naše reference.

Díky zavedenému systému a velkým kapacitám výrobního provozu realizujeme náročné projekty dříve než konkurence. Dokážeme vám zajistit přednostní výrobu a termíny realizací vám vždy flexibilně přizpůsobíme.

Garantujeme vám vysokou kvalitu výrobků z přírodního kamene. Splňujeme přísné české i evropské normy na zpracovávaný přírodní kámen. Žulu, mramor, pískovec, syenit a další materiály dokážeme nabídnout v různých cenových kategoriích i variantách opracování. Jednoduše vytváříme kvalitní díla za rozumné ceny.

Záleží nám na vaší spokojenosti. Proto odvádíme vždy perfektní práci, dodržujeme termíny a spolupracujeme s nejlepšími partnery na trhu. S klienty si budujeme silné a dlouhodobé vztahy, díky kterým pro nás spolupráce nekončí jednou realizací. Jsme nesmírně rádi, že se klienti k nám vrací a opakovaně využívají našich služeb.

Přejete si s námi navázat spolupráci? Napište nám přes kontaktní formulář.